درباره ما

مُحسنیه جنه الرُقیه (سلام الله علیها)

هیئت شیفتگان حضرت رقیه (سلام الله علیها)  شوش دانیال (علیه السلام)

 

بِسمِ الله الرَّحمنِ الرَّحیم
أین الطالبُ بِدَمِ المَقتول بِکربلاء

هیئت شیفتگان حضرت رقیه (سلام الله علیها)، واقع در مُحسنیه جنه الرُقیه (سلام الله علیها) شوش دانیال (علیه السلام) ، با سابقه حدود ۱۵ سال فعالیت فرهنگی- مذهبی جهت إحیاء شعائر الهی در شهری حدود ۲۰۰هزار نفر جمعیت، متشکل از گروهی از دلسوختگان طریق سرخ سید الشهداء (علیه السلام) در محفل شور و شیدایی خود، با برگزاری جلسات هفتگی یکشنبه شبها و مناسبت های مذهبی و اعیاد و جلسات قرآن، در صدد برافراشته ماندن پرچم محبت و اطاعت معصومین (علیهم السلام) هستند. در این راستا مبادرت به دعوت از مُبلغین، واعظین، مداحان کشوری و نصب بَنِر و پارچه نوشته هایی مُشتمل بر احادیث گُهربار ائمه اطهار (علیهم السلام) و نیز گرامی داشتِ شهادت و اعیاد و میلاد آن عزیزانِ خدا می کنند و در جهت رواج فرهنگ شیعه علوی، اقدام به برپایی ایستگاه های صلواتی و سقاخانه همراه با پذیرایی و توزیع سی دی ، بروشور ، کتابچه ، ماشین نویسی و غیره در سطح شهر و حومه می نمایند.
با اقتداء به مولا و مقتدایمان حضرت بقیه الله (ارواحنا فداء)، در عزای سرور آزادگان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) برای همیشه خون گریه می کنیم و با تمام وجود فرج آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

یا رَبَّ الحُسَین،بِحقَّ الحُسَین، إشفِ صَدرِ الحُسَین بِظُهورِ الحُجَّه

بدیهی است، نظرات و راهنمایی شما عزیزان در بهبود و پیشرفت مطالب سایت موثر خواهد بود. لذا پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق راه های ارتباطی ،ارائه نمایید.
                                                                                                           با تشکر
خادم الرُقیه(سلام الله علیها) / مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا